TSA Healthcare, uluslararası hastalara A'dan Z'ye danışmanlık hizmeti vermektedir. hastalarımıza Türk hastanelerini  ve doktorlarını seçmelerinde yardımcı olmanın yanı sıra  hava alanı karşılama transfer desteği, hastane otel veya konakladığı yer arası transfer desteği, kendi dilinde tercüman desteği, Türkiye'deki konaklamaları ile ilgili tüm önemli desteği hasta ve yakınlarına sağlıyoruz.

Hastalarımıza ülkelerinden Türkiye'ye seyahatleri sırasında da gerekli destekleri sağlıyoruz. Türkiye'deki ekiplerimizin yanı sıra ofislerimizin bulunduğu Etiyopya, Sudan, Cibuti, Libya, Senegal, Kenya, Uganda, , Somali, Güney Afrika Somali, Tanzanya’da bizzat destek oluyoruz. Ayrıca Kamerun, Libya Sierra Leone, Nijerya, Gambiya, Senegal, Mısır, Ürdün, Lübnan Fas, Çad, Cezayir ve Tunus dahil olmak üzere birçok ülkede yerel acentelerimiz bulunmaktadır. Ekibimiz her yıl birkaç yüz uluslararası hastanın Türk üniversitelerine entegrasyonuna yardımcı oluyor.

TSA Healthcare olarak bizim görevimiz, uluslararası hastalara Türkiye'deki kaliteli hizmet, tedavi ve çalışmalardan yararlanma fırsatı vermektir.