TSA Healthcare, Afrika'da 9 farklı ülkede 120'den fazla çalışanıyla, 2015 yılından bu yana bir TSA Travel markası olarak hizmet vermektedir.

Ofislerimizin olduğu Etiyopya, Sudan, Cibuti de bakanlık tarafından yetkilendirilmiş resmi vize ofisi olarak çalışmakta olup aynı zamanda Libya, Senegal, Kenya, Uganda, Somali, Güney Afrika olmak üzere bütün Afrika ülkelerinde vize, turizm, konaklama, biletleme, transfer, ambulans uçak, fuar organizasyonları, eğitim, sağlık alanlarında hizmet vermekteyiz. 

TSA Healthcare, 300’den fazla doktor portföyü ile en geniş yerel ağa sahiptir. En uygun fiyat arayışı ile birlikte, sektörün lider A Plus hastanelerini, en profesyonel sağlık uzmanlarını, öğretim görevlilerini ve doktorlarını  tek bir çatı altında toplayarak hizmetinize sunmaktadır.

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak istemektedir.